Member login

do you have an account Login

do you have an account Login

Your personal data is processed within the scope of the Kvkk Text. Clicking the "Register" button Membership AgreementYou confirm that you have read and accept.

Msc Sinfonia ile Fas'lı Batı Akdeniz 10 Gece BCN 2024

Tour Movement Details

Departure Locations:
Tour Departure Dates:

Tour Program

 • 1. Day
  RAMAZAN BAYRAMI  UÇUŞ BİLGİLERİ

  YÖN

  TARİH

  UÇUŞ KODU

  PARKUR

  KALKIŞ

  VARIŞ

  GİDİŞ

  07.04.2024

  PC 1091

  SAW – BCN

  10:05

  11:50

  DÖNÜŞ

  15.04.2024

  PC 1214

  BGY - SAW

  16:20

  21:05

   

  1.    Gün        İSTANBUL – BARSELONA
  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde saat 08:00’da buluşma. Pegasus Hava  Yolları PC 1091 sefer sayılı uçağı ile saat 10.05 de Barselona’ya hareket. Yerel saat ile 11:50’de varışımızın ardından bizi bekleyen otobüsümüze biniyoruz ve limana doğru yola çıkıyoruz. Check in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme için serbest zaman. Gemimiz akşam 18:00’da limandan ayrılıyor. 

   

  2. Gün                  DENİZDE SEYİR

  Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz.

   

  3. Gün                  TANCA

  Gemimiz sabah 08.00’de Tanca limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Tanca Keşif Turu” na katılabilirler. İlk durağımız olan Cap Spartel’e doğru yola çıkıyoruz. Atlas Okyanusu ve Akdeniz’in birleştiği noktayı burada görüyoruz. 150 yıllık ve hala çalışan deniz fenerini de yine burada görme imkanına kavuşuyoruz. Daha sonra ‘Herkül Mağaraları’na doğru devam ediyoruz. Bu mağaralarda Herkül heykeli, yılan oynatıcıları yanısıra içerden bakıldığında Afrika kıtası şeklinde denize bakan kapıyı da görebiliyorsunuz. Ardından gemiye dönüş akşam yemeği ve serbest zaman. Gemimiz akşam 18:00 da limandan ayrılacaktır.

                                                         

  4. Gün                  KAZABLANKA

  Gemimiz sabah 07.00’de limana yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstraKazablanka şehir turu’na katılabilirler. Panoramik olarak yapılacak şehir turunda 1930 yılında inşa edilmiş ve farklı bir mimarisi olan Sacre-coeur Katedrali, Fas’ın en büyük dünyanın 2. Büyük camisi olan ve 1993 yılında ibadete açılan, ince ince işlenmiş bir nakış kadar güzel detaylara sahip Hassan II Camii, Adliye binası, paşa evi, hapishane, parlamento, resepsiyon binasından oluşan bir kompleks olan Mahkamat al Pacha (Paşa'nın mahkemesi);minareye benzeyen bir yapısı olan kare tabanlı Kazablanka Saat kulesi göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz. Gemimiz akşam 19.00’ da limandan ayrılacaktır.

   

  5. Gün                  CEUTA (SEPTE)

  Gemimiz sabah 09.00’da limana yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Ceuta (Septe) Panoramik Şehir Turu” na katılabilirler. İspanya’nın Kuzey Afrika kıyılarında yer alan özerk ilidir. Ceuta Kraliyet Surları,Ceuta'da bir tahkimat hattıdır. Duvarlar en eski kısmında ve en modern kısımlarında 18. yüzyıla kadar 962'ye tarihlenmektedir. Bazı çıkışlar haricinde büyük ölçüde bozulmadan kalmışlardır. House of Dragons (Ejderhalar Evi) Ceuta'da önemli bir dönüm noktası ve eklektik mimarinin olağanüstü bir örneği olan Ev, Kings Meydanı'nın bir köşesinde yer almaktadır. La Puerta Califal (Hilafet Kapısı) yaklaşık dört metre genişliğindedir, bir piskoposla çerçevelenmiş bir at nalı kemeri ve arkasında bir oda olan çift kıvrıma sahiptir. Gezimizin ardından serbest zaman.  Gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 18.00’de limandan ayrılacaktır.

   

  6. Gün                  MALAGA

  Gemimiz sabah 07.00’de Malaga limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Malaga Şehir Turu” na katılabilirler. Akdeniz sahillerinde "Costa del Sol" üzerinde kurulmuş bir liman ve sahil şehri olan Malaga’da ki bu turumuzda  Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatorosu, Puerto Marina (Liman) ve La Alcazaba göreceğimiz yerler arasında. Alışveriş için serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz. Gemimiz akşam 18.00’ de limandan ayrılacaktır.

   

  7. Gün                  ALICANTE

  Gemimiz sabah 11.00’de Alicante limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Alicante Şehir Turu ve Valencia Turu” na katılabilirler. Akdeniz sahillerinde saklı bir cennet olarak da tanımlanan bu şehirde yapacağımız panoramik gezimizin ardından Valencia ya doğru hareket ediyoruz. Turumuzun ardından gemimize geri döneceğiz. Gemimiz akşam 21.00’ de limandan ayrılacaktır.

   

  8. Gün                  DENİZDE SEYİR

  Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz.

   

  9. Gün                CENOVA - BERGAMO - İSTANBUL

  Gemimiz sabah saat 08.00 de limana yanaşacaktır. Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından gemiden ayrılıyoruz. Limanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile havaalanına hareket. Havalimanına varış, bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1214 sefer sayılı uçağıyla saat 16:25’de  İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 21:05 da İstanbul’a varış. Bir başka keyifli gezimizde buluşmak üzere!

   

   

  İPTAL & İADE ŞARTLARI

  Rezervasyon itibari ile iptal talep edilen tarih baz alınarak aşağıdaki kesinti tutarları veya oranları geçerli olacaktır.

   

  REZERVASYON TARİHİ İTİBARİYLE HAREKET TARİHİNE

  UYGULANAN KESİNTİ ORANI

  180 gün kala

  %10

  179 – 159 gün kala

  %15

  149 – 120 gün kala

  %25

                   119 – 90 gün kala

  %30

  89 – 60 gün kala

  %50

  59 – 45 gün kala

  %60

  44 – 30 gün kala

  %75

  29 – 10 gün kala

  %90

  9 gün ya da daha az gün kala

  %100

   

   

Services Included in the Price

Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile ekonomi sınıfı İstanbul (SAW) – Barselona (BCN) // Bergamo (BGY) - İstanbul (SAW) uçuşu
Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 8 gece tam pansiyon konaklama 
Havaalanı - liman - havaalanı transferleri.
Türkçe Rehberlik hizmeti. (min. 20 kişi)
Her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar
Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri
Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
Havalimanı ve liman vergileri (500 EUR)
Gemi personeli hizmet bedeli (12 yaş ve üstü 96 EUR pp ; 2 -12 yaş arası çocuk 48 EUR)

Services Not Included in the Price

Sağlık hizmetleri.
Opsiyonel Kara turları
Güzellik merkezi ve SPA alanı
Gemideki tüm içecekler
Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)
Çok Girişli Schengen Vize bedeli
Yurt dışı çıkış harcı
İç hat bağlantı uçuşları
 

Additional information

ÖNEMLİ NOTLAR

Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde ACENTE vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden ACENTE sorumlu değildir.
Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde ACENTE misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir.
Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada ve kabinde 3. ve 4. Kişi konakladığı takdirde konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.
Dış nedenlerden dolayı ACENTE programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Tura katılımın yeterli olmaması durumunda ACENTE iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 21 gün önce bildirecektir.
ACENTE, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
İç hat low cost uçuşlarında 20 kg bagaj hakkı bulunmaktadır
ACENTE, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.
Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.
Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından ACENTE sorumlu değildir.
İptal ve değişiklik durumunda “ACENTE SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak önerilir.
Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır.
Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Gemide EUR para birimi ve kredi kartı geçerlidir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
Gemiye içki, ütü, saç kurutma makinası vb. sokmak kesinlikle yasaktır.
Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri gemi biletiniz ile birlikte sizlere ulaştırılacaktır. Cruise limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.
Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 60 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizlerinin olduğu istasyondan valizlerini alacaktır. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ DOKUNARAK VE KONTROL EDEREK ALMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.
TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ, GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR. BİLETLERİN ÇIKTILARINI ALMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN ÜLKE / GEMİ GİRİŞ SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.

 

Cancellation Conditions

Visa Information

Comments


ucakbiletiaranıyor...
lutfenbirkacsaniyebekleyin ucussearchloading.
otelaranıyor...
lutfenbirkacsaniyebekleyin otelsearchloading.
turaraniyor...
lutfenbirkacsaniyebekleyin tursearchloading.